محل تبلیغات شما
با چند روز تاخیر میخواستم یک تشکر و قدردانی ویژه بکنم از شما دوستان محترمی که بابت سالگرد ازدواج من و حسن تبریک مهربانی ارسال کردید. امیدوارم به شادی هاتون متقابلا پاسخ گو باشم
سپاسگزاری کنم از همسر خوبم بابت توجهش و ارسال محبتش در این وبلاگ به صورت پست که خونه مجازی من هستش و هر سال تو این تاریخ که وبلاگم باز میکنم
با یک متن زیبا من را خوشحال میکنه

میخواستم به حسن بگم امسال اگر برنامه ارسال پست داره اینجا دیگه ارسال نکنه اما بعد پشیمان شدم گفتم
بهتره دخالتی تو این موضوع نکنم هر طور دلش میخواد رفتار کنه هر جور دلش میخواد احساسش را ابراز کنه
برای من یک کلیپ زیبا با خلاقیت خودش به مناسبت سالروز یکی شدنمون درست کرده بود که منم به این صورت پاسخگوی محبت و توجهش بودم

مریم نوشت:جان من ، همسرم تو در زمستان بهار من شدی و من از طوفانهای زندگی با حضور گرمت نهراسیدم ، تو ساحل امن منی
چه خوش که در روز عشق همدم و همراه هم شدیم
عشق همیشه زنده است و جادوانی می بخشد
قلب من، حسن عزیزم ، من تو را بارها و بارها دوست میدارم
بیست و پنجم بهمن روز عشق و سالروز یکی شدنمون مبارک

لازم میدونم در همین پست چون مرتبط هست یه نکاتی بگم اول اینکه ما باید دوست داشتنون در رابطه به همدیگر بگیم و ابراز کنیم ؟ در هر سن و سالی که هستیم عشق نباید طروات و زیبایی خودش را از دست بده
سختی ها و مشکلات زندگی نباید موجب بشند این گرامی داشت های زندگی فراموش بشند
نباید بوسیدن و به آغوش کشیدنمون را متوقف کنیم
رابطه زمانی خوب پیش میره که دو طرف براش زحمت بکشند یک طرفه رابطه آباد نمیشه
آنهای که ما را در دنیای واقعی میشناسند و اینجا را هم میخونند میدونند این محبت ما ادا و اطوار مجازی نیست که اینجا قصدمون باشه بخوایم یک شو الکی از خودمون به نمایش بگذاریم
بلکه آنچه که در حقیقت است در زندگی ما جاریست بخشی از آن را در این سالروزها از طریق خونه مجازی برای هم و از برای حس خوب برای باربد به یادگار میگذاریم
و هدف خود من اینه که با این شیوه شاید بشه پیام اینو به بقیه افراد بدم که قشنگه شما هم تو رابطه هاتون الگو بگیرید و محبت به همدیگر را به هیچ بهانه و سختی دریغ نکنید
هر چیزی را فراموش میکنید خودتون را ، محبتتون را غافل نشید
به خدا اینقدر ما هم حاشیه و مکافات و سختی های رومزه مره داریم که حد نداره
اما با همین دلگرمی ها و عشق به‌همدیگر آستانه تحمل خودمون را در مقابل مشکلات بالا میبریم فکر نکنید از سر خوشی زیاد لاو می تریم
اتفاقا لاو میتریم که بتونیم از پس سختی ها بربیایم

و همچنین یک هدف دیگه اینه که اینجا وبلاگ فردی است که مبتلا به بیماری سرطان بوده بعد از این همه فراز و نشیب های بسیار ، در همچین روزی در زندگیش که احتمالش خیلی خیلی خیلی کمممممممممم بود حتی طلوع خورشید این روزش بببینه اما با همسرش دارند حالا از عشق و امید میگند .
و میدونم چقدر میتونه برای همدردان و همراهانشون امید سازی کنه اگر ایجاد بشه من به هدفم رسیدم و خوشحالم برای اثر گذاری مثبت و حال خوب شما

یک عده محدودی هستند که ان شاالله دور این وبلاگ باشند عادتشون هست همش به قسمت های منفی یک پیام و ماجرا در جهت آزار و شکنجه خودشون توجه کنند و همانطور که قبلاً گفتم شروع می کنند داشته های دیگران را با نداشته های خودشون قیاس می کننددرنتیجه از زندگی خودشون و کسی که اون داشته را داره بیزار میشد این خیلی خطرناکه من بهش نقطه انحطاط و نابودی میگم هیج زندگی کامل نیست یه وقتها داشته های تو نداشته های منه پس به جای نفرت و خشم از اتفاقات قشنگ زندگی دیگران خوشحال باش و قدر اون داشته های خودت را هم بدون به همون ها بناز و شکر گذار باش چون اگر خشم و نفرت از داشته های دیگران در درونت قوی بشه تبدیل به حسادت زیاد میشه
و حسادت آن آتیشیه که؛ وقتی شعله گرفت خودتی که داخلش میسوزی و جزغاله میشی
اما خوش دلی و حس خوب برای خوشبختی دیگران نشون میده تو چقدر خود ارزشمندی خوبی داری
هرکی تونست به من ثابت کنه که بدبختی کسی دیگه اثرات مثبت در افراد دیگه میگذاره من هر شرطی بگه قبول میکنم .
اما بی شک خوشحالی و خوشبختی واقعی مردمان دیگه دنیا را زیبا تر میکنه
چه کسانی که فکر میکردند آخر دوست هستند اما تاب و تحمل خوشحالی و اتفاقات مثبت دوست خودشون نداشتند و تبدیل به یک دشمن همه جانبه شدند
ناراحتن،د شاکی هستند ، عصبانی و خشمگیند توی اتاق مشاوره میان میگن فلانی مخل آسایش و آرامشمون شده وقتی با هم میریم جلو میبینم فلانی هیج خطا و کار بدی در حقش نکرده تازه چقدر محبت و خوبی هم داشته و در اتاق درمان با این حقیقت تلخ روبه رو میشه که تاب نداشتن پیشرفت ، خوشحالی فلانی مخل آسایشش شده حواسمون باشه صادقانه و بهترین دوستی های خودمون را به خاطر این ضعف شخصیتی از دست ندیم . چون یک وقت به خودمون میایم میبینیم تنهای تنها شدیم .
اگر کم و کاستی در زندگی ، در رابطه داریم اگر حس حسرت را خدای نکرده در زندگی داریم به جای جستجو در بیرون و دنبال مقصر گشتن و حرص خوردن از شرایط زندگی دیگران در خودمون جستجو کنیم اگر زندگیمون سالهاست ایراد داره از بخش هایش ناراحتیم یعنی یک جای کار ما ایراد داره به جای حسرت و انتظار اینکه یک معجزه بشه تغییر را باید آغاز کنیم

به جای مقاومت و جنگیدن و همچنین نقش یک قربانی در زندگی بلندشو و یک جاهایش تغییر بده

به هرحال من برای یکایک شما عشق ، خوشبختی و سعادت را طلب میکنم هر چقدر شماها موفق تر و خوشحال تر باشید من نه تنها ناراحت نیستم و حرصم نمیگیره بلکه بسی بسی خشنودم چون دنیا را با خوشحالیتون قشنگ تر و امن تر میکنید و من در هم دنیای که شما با موفقیت ها تون قشنگ کردید زندگی میکنم و اثرات خوبش به من هم میرسه تا میتونید موفق وخوشحال باشد

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

یک ,زندگی ,های ,هم ,، ,تو ,به جای ,در زندگی ,داشته های ,را در ,به من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تیم دوچرخه سواری hostkanbergsing Gabriel's game لاغری Bruna's memory نمایندگی رسمی ایرانسل و رایتل در استان قم نماز باوران نماز یاور کمیته راگبی استان تهران املاك كریم نژاد lypasaby