محل تبلیغات شما
#مریم_نوشت:امروز چهارم فوریه ، روزجهانی سرطان نامگذاری شده 
من به عنوات یک عضو درد کشیده و همچنین بهبود یافته این مسیر و بیماری ، از صمیم قلبم آرزو میکنم که جهانی داشته باشیم بدون سرطان و درد ، روزی برسه که هیچ کسی رنج و دغدغه این بیماری برای خودش و عزیزانش نداشته باشه 
ما فقط با آگاه شدن و کمک به آگاه سازی در مورد پیشگیری و درمان به موقع ،میتونیم جلوی رشد این بیماری را بگیریم 
تشخیص زود هنگام و درمان درست میتونه این بیماری متوقف کنه 
جهت پیشگیری موارد زیادی را جهت عوامل موثر در ایجاد سرطان پیشبینی و توصیه میکنند 
اما من به سهم کوچیک خودم  و تجربه  به دوتا مورد خیلی  مهمش اشاره میکنم و از شما میخوام که این خود مراقبتی را رعایت کنید
مورد اول چکاپهای به موقع و سالیانه  را طبق دستور پزشکتون جدی بگیرید حتما نباید علامت یا مشکلی باشه که پیگیر باشید پیشگیری یعنی مراقب قبل از وقوع مشکل ‌.
مورد دوم که از اولی خیلی مهمتره مسئله استرس است که به شدت میتونه در وقوع و رشد این بیماری تاثیرگذار باشه عوامل استرس زا همیشه وجود داره  اما شما تا میتونید مهارت و راههای مدیریتی استرس را یاد بگیرید که استرس به وجود نازنینتون آسیب نزنه 
و در آخر اگر شما یک فرد مبتلا هستید امید ، انگیزه به زندگی و مثبت اندیشی میتونه هم کیفیت زندگیتون را بالا ببره و هم اینکه احتمال بهبودیتون را افزایش بده .

پی نوشت : عکس  برای من و دوست و همدرد نازنیم کاملیاست  که هر دو در تایم درمان بودیم نگاه کنید درد بسیاره اما هر دو لبخند داریم چون امید  و حس زندگی در وسط قلبمون بود و هست ، تا مادامی که نفس میکشیم  هیچ عاملی نباید از حس زندگی ما را متوقف کنه

بعد نوشت : این متن صبح در اینستام منتشر کردم و اینجا هم کپی اون را به اشتراک  میگذلرم برای همین پی نوشتش این توضیح یح داره چون  طبیعتا با عکس منتشر کروم

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

، ,بیماری ,استرس ,سرطان ,نوشت ,هم ,این بیماری ,حس زندگی ,و درمان ,به موقع ,رشد این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر رئیس جمهور Exo Fanfictions ببخشید شما ؟ Joyce's info مــا بـــہ هـمـ مــحـڪــومیــمـ قره باغی های همدان (عباس خان قره باغی 1213 _ 1288 هجری شمسی ) Xem kèo bóng đá تجزیه و تحلیل سیستم ها 0936-729-2276 اموزش شطرنج Cheap Buffalo Bills Jerseys Wholesale Price