محل تبلیغات شما
:میگه از استرس و وحشت آرام و قرار ندارم .
میپرسم چی چیزی ناآرومت کرده ؟ 
نامبرده :از این ویروس کرونای لعنتی که جونمون بگیره 
من : برای همینه که تند تند مطالب فضای مجازی را از این بیماری برای من و بقیه ارسال میکنی و احتمالا خودت هم با هر ارسال میشنی دوباره مشاهده میکنی بعد دلت تلاپ و تلوپ زیر و رو میشه ؟ 
نامبرده : دقیقاً 
من : از منبع معتبر تمام مطالب مطمئنی ؟ 
نه مطمئن نیستم 
من : یعنی من هم جهت سرگرمی یه کلیپ بسازم از کرونا و آمار الکی و داستان بگم باور میکنی ؟
چی بگم والله
من : بزنم اساسی لهت کنم.
خب این قبول اما کرونا که هست یعنی تو نمیترسی ؟ 
من : باور میکنی نه، ابداً نمی ترسم، مگه بیکارم 
یعنی بهش هم فکر هم نمیکنی ؟
من :فکرم با فکر تو جنسش فرق میکنه از جهت ترس و وحشت نیست
اول اینکه ترسیدن و استرس  هیچ کمکی به جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا نمیکنه ،بلکه خود استرسه میتونه بدتر  کرونا از پا درم بیاره چون استرس سم خالیه 
سعی میکنم کار به درد به خور انجام بدم به جای استرس، آگاه بشم و نکات بهداشتی و ایمنیش از منبع معتبر دریافت کنم و با رعایتش،یسک ابتلا به این ویروس کاهش بدم اگر هم نیاز بود بقیه را هم آگاه کنم 
و دلیل دوم :مثبت اندیشی و واقع نگری به این ماجراست جمعیت کره زمین حدود هفت میلیارد هست طبق اخرین خبر تا الان حدود سیصد و خورده ای آدم از این بیماری جانشون از دست دادند 
چرا به جای اینکه فکر و وحشت کنم ممکنه منم جز اون امار مبتلا باشم توجه میکنم به اون همه جمعیت در دنیا که درگیر این بیماری نشدند 
تو شدید میترسی چون مدیا خیلی به این ماجرا پرداخته که معلوم نیست پشتش چه ت مسخره ای خوابیده و اون ت مدیایی با به هم ریختگی افرادی مثل تو هم خوب  موفق شده 
نگم برات ما الان هم  ویروس میروس دیگه زیاد داریم که ادم از پا در بیاره این یکی شانسش زیاد بوده اسم و رسم دار شده بهش عزت زیادی گذاشتن پیشونیش بلند بوده 
بی خیال شووووو چهارتا اصول بهراشتی را رعایت کن به زندگیت برس اگر امد سراغت قول، قول میدم ، جان خودم حلوات با من 
میدونی که آشپزیممم حرف نداره 
من: کر کر خنده 
نامبرده : ریسه ازخنده 
پی نوشت :نمیدونم چرا بعضی ادمها کارخونه تولید استرس و غم دارند ، با یک تلنگری و جو های اینجوری فوری برای خودشون مشغولیات فکری مخرب درست میکنند همش از بیکاری زیاده تایم های زتدگیت را با کارهای مفید و باارزش پرش کن تا تولیدات استرس زا و ناکارآمدت هر چه زودتر متوقف بشه.

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

هم ,استرس ,ویروس ,کرونا ,میکنی ,وحشت ,از این ,این بیماری ,و وحشت ,به این ,برای خودشون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اس ام اس های جدید،خنده دار،عاشقانه،غمگین و مناسبتی smokcatjule مشهدتخفیف | mashhadtakhfif , taher215 , mashhad7 , mashhad business barsautrypen دیجیتال آنلاین نماینده مجاز پاناسونیک در ایران داستان عارف موزیک دایره ی سرخ صندوق سرمایه گذاری