محل تبلیغات شما
به کدامین درد تو باید بگریم وطنم
مادر زیبای من"ایران" چرا دائم سیه پوشی؟؟

دوران اندوه از این شرایط بسیار دردناک را از این تجربه مشترک سپری میکنم
حال دلم خوش نیست و اصلا نمیدونم این حال کی بهتر میشه فقط میدونم نیاز دارم این غم و اندوه را تجربه کنم اجازه بدم حس هام بیان و باهاشون روبه رو بشم
من که همیشه مرهم دردهای دیگرانم باید ، درد خودم را هم باید مرهم بشم ، خودم را به آغوش بکشم تا از این اندوه متلاشی نشم
دلم میخوادهمه کسانی که با من همدرد هستند را به آغوش بکشم باهم بغض هامون بشکنیم
میسوزه عمق دلم برای این حادثه ، برای وجود نازنین انسانهایی که می توانستند در دنیابسیار موثر و تاثیر گذار باشند و افتخار منه ایرانی بودند
حزن دارم برای ماران ، پدران ، همسران ، فرزندان و تمام بازماندگانی که داغ سنگینی بر دلشون نشست و دیگه اون ادم قبلی نمیشند
برای تمام رویاهای و اندیشه های بزرگ که در خاک مدفون شد .
مرگ یک قانون لا گریزه این را میفهمم و باهاش جنگی ندارم اما چیزی که دلم را پاره پاره میکنه تلخ تر از زهر این دروغی فاجعه باری است که سه روز تمام پنهانش کردند و بعد وقتی دیدن راه فراری برای این پنهان کاری کثیف ندارند اعلام کردند خودمون هواپیما با ادعای خطای انسانی موشک زدیم
بزار براتون بگم اینقدر از شنیدن این خبر حالم بد شد .
که حتی گفتم کاش زنده نبودم که همچین روز خیانت و دروغ و فاجعه انسانی را ببینم
من که خودم دلشکسته این ماجرا هستم از زنده بودنم احساس شرم دارم
آنوقت کسانی که در این جنایت دست داشتند و این همه چشم های پروفروغ را خاموش کردند چگونه میتونند زنده باشند و نفس بکشند و. وای وای وای بر ما

این روزها چقدر فکر کردم به حادثه های این چند سال اخیر پلاسکو ، کشتی سانچی و . یعنی ممکنه پشت اونها یک جنایت بزرگ مخفی شده باشه

خدایا به شدت هراس دارم از لحظه ای که ثابت بشه این سقوط خطای انسانی نبود یک خرابکاری عمدی بوده

چگونه در این وطن که بوی خیانت و نامردی میده میشه دوام آورد
نمیدونم فعلا دلم نمیخواد به بعدها فکر کنم چون زیستنم براساس زندگی در لحظه است الان فقط میخوام یک شاهد باشم
امیدوارم در سوگ و تلخی این حادثه همگی به پذیرش خوبی برسیم ولی هرگز هشدارها و هوشیاری هاش را فراموش نکنیم
آرزو میکنم خاکستر اتدوه و ماتم از سرزمیتم دور بشه و حال هموطنام خوش ببینم.

پی نوشت : مطلب اینستا و اینجا را مشترک ارسال کردم  فقط اینجا بگم که هنوز روال درمان و بهبودی  جراحیم سپری میکنم دیروز برای بخیه هام به دکتر کیانی نژاد مزاجع کردم که بعضی قسمت ها که جذب نشده بود خودش کشید که با درد و کمی خونریزی  روبه رو شدم و بعدش هم دچار ضعف شدم به شدت دست و پام یخ کرد
یهو  یادم امد ناهار نخورده بودم واقعا یادم رفته بود به باربد ناهار داده بودم خودم اینقدر ناراحت ماجرای هواپیما بودم گفتم بعد میخورم که یادم رفته بود
به دکتر گفتم گاهی توی دلم درد بسیار زیادی احساس میکنم گفت این خیلی گزارش خوبی نیست میدی یعنی داره به  داخل فشار میاد توصیه کرد حتما بیشتر استراحت کنم که مشکل ساز نشه 

اگر دلتون خواست شما هم از حال این روزها تون بنویسید ؟

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

، ,دلم ,درد ,میکنم ,حال ,یک ,از این ,در این ,خطای انسانی ,که در ,به کدامین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SEO and Pandas ثبت شرکت خاص - ثبت شرکت مسئولیت محدود tripefibmii دســـت هـایـم در تــب انجــمـاد&خــونـاشـام guesixzawar stomanmasco retenosub fladancuden threatagexmi علی الاعلی