محل تبلیغات شما
چهارشنبه هفته پیش که خیلی هم حالم اوکی نبودم مجدد فریبا مامی آرش ما را به باغ پدرش دعوت کرد که دور هم باشیم
به خاطر کرونا از اسفند ماه همدیگر را ندیده بودیم
خودم مشتاق این دیدار بودم چون دلم براش تنگ شده بود
شاید انرژیم کافی نبود ولی من چون با فریبا هر جا باشم اینقدر احساس راحتی و آرامش دارم که همه جوره برای با هم بودن، استقبال میکنم
رابطمون قید و بند نداره هر قدمی که برای هم برمیدارم کاملا دلی است براساس معامله نیست که بگیم من اینو بدم اون اینو بده این دوفعه آمد منم دو دفعه برم
سفره مون سه رقم غذا داشته باشه یا یک رقم ؟
یک رابطه بی قید و شرط ، راسش دو تا دوست که ملاحظه همدیگر را میکنند و کسی از کسی این وسط سو استفاده نمیکنه هر کس به نوع خودش متعهد به مرزها و رفتارهاش هست .
رابطه ای که همیشه توی استانداردهام دلم میخواست به معنای واقعی تجربه اش کنم و الان اون حس و حال و احساس آرامشه را با فریبا دارم
خدا را بسیار زیاد سپاس میگم که این وبلاگ موجبات دوستی واقعی و خانوادگی ما را فراهم آورد حس دوستیش اصلا قدمت چهارساله نداره انگار ما سالهاست باهم دوستیمممم . قربونش بشم ( البته که من در دوستی شانس خوبی داشتم و به غیر از فریبا دوستان خوب دیگری هم دارم )
از شوهرانمان که دیگه نگمممم که آنها چقدر با هم صفا میکنند .
من خاله جونی آرشم
فری جونی باربده
موقعی که داشتیم از باغشون برمیگشتیم فرییا یه هدیه زیبا برای تولدم که در اسفند ماه بود به من داد
و توی پاکت به باربد عیدی نوروزش داد .
گفت چون کرونا بود هدیه تولد تو و عیدی بارید کنار گذاشته بودم
گفتم فریبا جانمم دیگه حداقل عیدی باربد را بیخیال میشیدی
گفت نهههههههههههههههههههه باربد مثل آرش و مثل دختر برادرم برام عزیزه عیدی اونم سرجاش بوده این کرونا نگذاشت ما همدیگر را ببینم عیدیش بدم
چقدر این حس و احساس و محبت واقعیش برام ارزشمند بود
یک دنیا این نظر دوستی و پر مهرش به جانم نشست چون واقعا محبت فریبا یک محبت خالصانه وحقیقی هست
باربد کلی خوشحال شد و من باز بهش یاداور شدم باربد جان آدم میتونه با انتخاب دوستان خوب حس زیبای محبت و عطر مهربانی را در زندگیش جاری کنه
حتما نباید خاله و دایی واقعی ادم، به ادم این حس و حال بدن گاهی ادمهای خوب و درستی که ما برای دوستی انتخاب میکنیم اون حس را صادقانه و عمیق تر میدن پس پسرم هیچ وقت از تک فززند بودنت نگران نباش میتونی خاله و عموهای مهربانی مثل فریبا برای بچه های خودت انتخاب کنی
حتما مهربان باش ، تا رنگ‌ مهربانی را ببینی
در دوستی آنچه که برای خودت میپسندی برای دوستت بپسند .
از او توقع و انتظارات بی جا نداشته باش،
صمیمی باش اما به مرزهاش احترام بزار
و همیشه مثل گلی که برای زنده ماندن به مراقبت نیاز داره از رابطه ات مراقبت و حفاظت کن .

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

فریبا ,حس ,هم ,دوستی ,باربد ,یک ,حس و ,که برای ,همدیگر را ,و حال ,و احساس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ocbehkeenit Candace's notes مطالب اینترنتی enpeamesgest Loren's collection راه اندازی سیستم تبادل لینک هوشمند | مجانی 1326. آرامشم تویی ربات بلاگ ressbanampe وبلاگ كتابخانه شهید ضیایی