محل تبلیغات شما
دیروز دوشنبه دکتر کیانی نژاد را بابت شرایط و شکایت های جسمانی حاضر در بیمارستان تهران کلینیک ملاقات کردم
درب بیمارستان تب را میگرفتند اگر تب نداشتید اجازه ورود به داخل بیمارستان را میدادن، تصورش برام خنده ار بود که این کرونا چه تحولاتی ایجاد کرده
فکر کن برای ورود به بیمارستان باید بدون تب باشی
خخخخ ها ها ها عجب پارادوکسی.
جدا از خنده داریش اما مدیریت درستی داشتند چون این بیمارستان بیمار کرونایی را پذیرش و بستری نمیکنه جهت ایمن بودن بیماران دیگه و پزشکان طبیعتاً این کار لازمه .
منشی دکتر من را دید گفت خیلییی زیاد کاهش وزنت به چشم میاد و تخت و عالی شدی . الان حالت چطوره؟ بهش گفتم توی دلم دردهایی دارم و متاسفانه دردهاش مبهم است به هرحال امدم دکتر زود بررسی کنه یک دفعه عود بیماریم نباشه
خب چون از سابقه و شرایطم باخبر بود گفتم البته دکتر چند ماه پیش برام جراحی باز شکمی برای ترمیم فتقم انجام داده با چشم اونجا را دیده فکر نکنم مشکلی باشه
یهو گفت نههههههههه ربطی نداره سرطان میتونه توی دو هفته خودشو نشون بده برای خودش پخش بشه
( تو دلم گفتم خیلی ممنون از قوت قلبت و امیدت عاشق اون رفتار ضربتیت هستم
البته لطف خدا و باور و پذیرش خودم نسبت به این بیماری باعث شده که مکالمات اینجوری به اندازه سر سوزنی در من نگرانی یا آشفتگی ایجاد نمیکنه
فراوان تو این چند سال با رفتارهای این شکلی از سمت ادمها روبه رو شدم خودم همیشه در کنار واقعیت گویی ملاحظه همه جوانب میکنم اما این ملاحظه را در کمتر کسی میبینم )
خلاصه دکتر کیانی نژاد دیدم شرایط توضیح دادم
معاینه کرد
برام یه چکاپ کلی خون و
تومورمارکرها
کلونسکوپی
سی تی اسکن با تزریق نوشت
قرار شد انجام بدم و نتایج براش ببرم بر اساس نتایج تشخیص بده
انجام همشون مستم آمادگی قبلی و وقت گرفتن است
پنج شنبه صبح آزمایشاتم انجام میدم صبح زود میرم چون بعدش باید برم سر کار تا عصر مراجع دارم
امروز صبح حسن با بیمارستان مهر تماس گرفت برای پنج شنبه دیگه نوزدهم تیر برای دکتر حق ازلی نوبت کلونسکوپی گرفتیم از چهارشنبه خونه نشین میشم ودرگیر خوردن داروهای پیدرولاکس جهت آماده شدن برای کلونسکوپیم ( دیگه در جریان مصیبت خوردن این داروها فکر میکنم باشید هیشششش )
برای اسکن هم باید یه آزمایش خون مجزا بابت کراتینه خونم بدم به خاطر تزریق داروهای حاجب میخوان ببینند کلیه ها مشکلی بابت دریافت این دارو داره یا نداره؟
ترجیحم اینه کلونسکوپی را انجام بدم بعد سی تی انجام بشه
اینم از پیگیری پزشکیم تا این مرحله بعدش هم در جریانتون میگذارم . امید به خدا

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

دکتر ,بیمارستان ,انجام ,ها ,صبح ,برام ,کیانی نژاد ,انجام بدم ,پنج شنبه ,سی تی ,ها ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران جوان موزیک هیپنوتیزم Phillip's life مجله پزشکی اجرای سقف های شیب دار ساختمان sazmagame تی وی کالا نهالستان پارس|فروش نهال در خراسان رضوی|نهالستان درمشهد|نهال گردو تور استانبول مرجع مشاوره و معرفی انواع برند های یو پی اس در شیراز