محل تبلیغات شما
بالاخره بعد از این همه فاصله و تاخیر بهانه آماده نبودن خودم و شرایط کرونا
چاره ایی جز تسلیم برای انجام کولونسکوپی نبود .
به جای اهمال کاریی بهانه جویی دیگه باهاش روبه رو شدم چون مراجعان کانسرم مرتب پیگیری میکردن نتیجه شد . از بس هی بهشون گفتم هنوز انجام ندادم به خودم گفتم دیگه دارم الگوی بدی براشون میشم .
بالاخره وقت گرفتم پنج شنبه دهم مهر صبح بیمارستان مهر ، دکتر حق ازلی کولونسکوپی را انجام بده خدا رحم کنه که این دیر کردنه ، کار دستمون نداده باشه
امروز از ده صبح تا نه شب کلینیک مراجع دارم . 
از صبح یه مولتی ویتامین امریکایی سارایی خوردم( یعنی سارا جونم  برام اورده )  با خودم دمنوش گل گاوزبان و ویتامین سی گذاشتم ببرم سرکار بخورم اینجوری ها یواشکی خودم روزهای پر کار دوپینگ میکنم 
از شش صبح هم بیدارم دارم پرونده هام مرتب میکنم خیلی فشار کار زیاده ولی خوبه یادم میره به مصیبت آمادگی قبل کولونسکوپی فرداااا .
دیروز هم همینطور طولانی مطب پزشک آنکولوژی بودم که بیمارهای کانسر جهت ویزیت روانشناسی مبیبینم دوتا غذا درست کردم چون فردا و پس فردا که نمیشه آشپزی کرد
حسن غر میزد چرا اینهمه کار میکنی خودت را خسته میکنی گفتم این کارها بهانه است که بیکار نباشم فضای چهارشنبه یادم بیاد حالم بد کنه
ادم وقتی بیکاره فکر میکنه افکار نگران کننده تو ذهنش میشنه اینجوری امانشون نمیده
به نظرم اینقدر وقت اضافی و بیکار بودن بده اما حتی بیل بزنه بهتره هیچ کاری انجام نده وقتی بیکاری فکرهای هرز و بیهوده میاد
پنج شنبه صبح که کولونسکوپی را انجام دادم میام خونه ناهار میخوریم بعد میرم تا شب سر کار بعله یعنی از ناز و نوز خبری نیست
شام هم خونه فریبا مامان آرش جون دعوت هستم . میریم اونجا صفا کنیم .
شب هم به عشق و رویای این میام تو رختخواب که به خودم بگم واقعاا کولونسکوپی را انجام دادم یعنی تمام شددد نههههه باورم نمیشه خخخخخخ
چه کنیم دلخوشی های هر کسی بالاخره یه چیزیه
اینم یکی از دلخوشی های منه. خدایا شکرت که بی نهایت رحیم و رفیقی . عاشقتم 

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

انجام ,کار ,صبح ,کولونسکوپی ,هم ,بالاخره ,کولونسکوپی را ,پنج شنبه ,را انجام ,به خودم ,دلخوشی های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

prottalbdiscda scoopsabadi Mary's memory بیژائم maillot de foot pas cher chine سایت عطرآرا | قیمت بهترین خوشبوترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه William's info همسفران نمایندگی آزادی ♥دنیای داستان ها♥ علوم ماورا