محل تبلیغات شما
کولونسکوپی را پنج شنبه انجام دادم توده یا زخم مشکوکی دیده نشده بود طبق معمول پلیپ تشکیل داده بود پلیپ را جهت پاتولوژی فرستادن
جواب پاتولوژی دیروز آماده شد مثل سالهای قبل نشون داد که نوع پلیپ آدنوماتوست است البته که سلولهای سرطانی داخلش مشاهده نشده بدد اما به هرحال نوع پلیپش خوب نیست مستعد سرطانی شدنه در نتیجه باز  من نمیتونم دوساله دیگه برم برای چکاپ کولوتسکوپی با وجود این ساخت و ساز هرساله دکتر حق ازلی گفتند حتما چکاپ بعدی یک ساله دیگه باشه . ما هم گفتم چشم 
یعنی سر به زرنگار که این پلیپ ها سبز میشن قبل اینکه جشن بگیرند بدخیم و سرکش بشند با کمک علم اخراجش کردیم گفتم بفرما بیرون اینجا جات نیست
به هرحال این امکانات و علم پزشکی به جان بشریت کمک زیادی کرده شاید قدیم ها که اینگونه چکاپها نبوده این پلیپ ها تشکیل میشده در طول زمان مجدد بدخیمی رخ میداده و بیمار را از پای درمی آورده
خبر خوب برای بیماران که روز به روز که میگذره این امکانات رو به فزونی است
پس نتیجه میگیریم چکاپ به موقع میتونه از عواقب های پیچیده پیشگیری کنه ، طول عمر بیمار سرطانی را افزایش بده . هیچ دوره از چکاپهاتون را پشت گوش نندازین
ماچ به کلتون مراقب خوبیهاتون باشید در هستی منحصر به فردی همین یدونه را دنیا از تو داره
مهربون و صفادل بمون .همه چیز گذراست

(( در من چه می‌گذرد
آن زمان که جهان در گذر است ))

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

پلیپ ,پاتولوژی ,چکاپ ,ها ,سرطانی ,روز ,پلیپ ها ,جواب پاتولوژی ,این پلیپ ,به هرحال ,این امکانات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mary's collection دست نوشته های یک ...! وبلاگ شخصی رضا شرافت - تدریس دروس تخصصی حسابداری لیدی باگ maganrephar فکر آزاد mercigoogle دنیای رنگی من معلم پشتیبان .