محل تبلیغات شما
چقدر این روزها افرادی که فکر نمیکردم موضوع پرونده لاتاری ما یادشون باشه با من تماس گرفتند گفتند جو بایدن ریس جمهور شد برای شما و پرونده مهاجرتمون خوشحال شدیم
من جمله دوستم سوسن که گفت باور کن من و دخترم برای تو چقدر ذوق کردیم گفتیم شانس موفقیت مریم برای این موضوع زیاد شد کلی برات دعا کردیم
خیلی خوشحال شدم که مهربان دوستانی دارم که اینگونه به یادم هستند چه از این بهتر.خدایا شکرت

از محبتشون قدر دانی کردم گفتم گرچه این اتفاق هم به منزله نتیجه گرفتن پرونده نیست و هیچ چیز را صدرصد معلوم نمیکنه اما در کنارش هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته و برای من اتفاق خوب فقط آن چیزی است که مصلحت باشه نه خواست ها و آرزوهام

اما یه نکته خیلی خوب برام داشت که دیشب با حسن در موردش حرف زدیم اونم بحث (کارماست) که میدونید که من به شدت بهش معتقدم
خبرگزاریها میگفتندکه ترامپ حالش خیلی بد هست و اصلا نمیخواد شکست را قبول و باور کنه و حتی علامتهای افسردگی را داره نشون میده از طرفی هم ملانی گفته به محض خروج از کاخ سفید از ترامپ جدا میشه
فاجعه است برای انسان خودرایی و خودشیفته ایی که همیشه با پول و امکانات دنیا به کامش بوده و هر چیزی را اراده میکرده با پول اون را به نفع خودش میچرخونده . در زندگیش باتوجه به سوابق مستند تا دلتون بخواد ی و سوابق بد داشته
این ادم چیزی به دلش نمونده بود، جز ریاست جمهموری که اونم شد اما برای این بشر دور دوم از دور اول ریس جمهور شدن خیلی خیلی مهم تر بود و این شکست یعنی نابود شدن کل شخصیت و زندگی شخصیش
قطعا ترامپ دیگه ادم قبلی نخواد بود و معلوم نیست چه ویرانی های روانی براش ایجاد بشه اینجا دیگه با پول و زورگویی و ترفندهاش نتونست جهان به کام خودش کنه . بگذریم چون بخوام از نحسی این ادم بگم حالا حالاها باید بگم ( تاکید میکنم من منظورم این نیست که این بد اون یکی خوبه اصلا از نظری از اون لحاظ ندارم چون اونم نمیشناسم کلاً نسبت به شخصیت این ادم با توجه به تجربه خودم نظرم میگم به هرحال لطفا به حاشیه نکشونیم اگر شما نظرتون راجب این ادم مثبت است و ناراحتید که رییس جمهور نشده ، متاسفم که ایران را به دلخواه شما (( ارواح عمه جانش )) نجات بده محترمه .به هر حال دیدگاه شماست اصلا وارد این قسمت نشیم . بحث من چیز دیگریست پس به تفاوتهای فکری هم احترام بگذاریم

یادمه چهار سال پیش بعد از مدتی از ظلمی که ترامپ در حقمون کرده بود حالمون بد بود یک روز به استاد معنویمون گفتم استاد پس کوو عدالت ؟ اون ادم به راحتی در سرنوشت ما تونست با نهایت ناعدالتی و ظلمش ضربه بزنه حق ما چی میشه ؟؟؟ حالمون بده ؟ یه چیز بگید التیام پیدا کنیم حق ما نبود
ایشون گفتند ببینید اگر ترامپ حقی از شما ضایع کرده مطمئن باشید در یک جایی و یک زمانی چند برابر بدترش تنبیه و مجازات میشه
در کنارش این حق ضایع شده شما محفوظ مونده یک جای دیگه در زمان دیگه به شما به طور بهتر و موثرتر برمیگرده حالا حتما ممکن درست شدن ویزاتون نباشه اصلا ممکنه یک اتفاق خیلی مثبت تر باشه . فقط اروم باشید و رها کنید بگذارید هستی کار خودش و قوانینش را اجرا کنه چون هیج چیز در هستی گم نمیشه . حتی شما فراموش کنید و ببخشید هستی کار خودش را انجام میده
به خاطر (کارما )باوری خودم حرف ایشون مثل ابی بود بر آتش تمام وجودم ، ارام گرفتم و سعی کردم نه تنها شرایط پذیرش کنم بلکه به پذیرش حسن و باربد هم کمک کنم واقعا دیگه شکوایه نکردم پذیرفتم که حتی شاید خیر ما در این نرفتن بوده
دیروز که بحث اوضاع بی ریخت فشار روانی ترامپ بود داشتیم سه نفره باهم انار میخوردیم گفتم حسن این اقا چه دلهای از ادمهای که حداقل میشناختیم شد چه اشک های ریخته شد چه زندگی هایی را زیر و رو کرد
و این بازتاب اعمال فردی است که فکر میکرد ابر مرد دنیاست اما زورش به کائنات نرسید و این تلخی باید به کامش بشینه شاید قبل مرگش یه تلنگری بخوره
ما هم که نمیدونیم شاید حقمون را یک جای دیگر با اتفاق بهتر دیگری بگیریم . قانون مندی حال دلم را خوب میکنه هم درس میگیرم بیشتر مراقب اعمالم باشم هم خیالم راحته اگر هر ظلمی شد دیر و زود داره سوخت و سوز نداره فقط باید صبور بود ادم ها بالاخره باز پس میگیرند هر چه که به دنیا دادند 

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

هم ,ادم ,یک ,ترامپ ,خیلی ,اتفاق ,این ادم ,و این ,با پول ,است که ,باز پس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان فیلم و سریال Martina's notes گروه روانشناسان روان متا تاریخچه و آداب و رسومات روستای بید عشق تو بوشهر کانتر استرایک 1.6 یادداشت های شخصی آقای سرمست Deborah's page FirsT lOvE فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ...