محل تبلیغات شما
امروز جوبایدن ریس جمهور منتخب مردم آمریکا شد
امیداورم برای مردم سرزمینم اتفاقاتی خوب در راه باشه هرچند که من معتقدم ساختن و درست شدن باید از داخل اتفاق بیفته
به هرحال .غیر منتظره بود که یک ریس جمهور چهارسال بعدش حذف بشه
ترامپ دیکتاتور ، حقه باز ، نژاد پرست ، زن ستیز متاسفانه بعضی از مردم رنجیده ایران فکر میکردند قرار ناجی این شرایطشون باشه
اما زهی خیال باطل کاش مردم اگر جهانی وسیع میخوان وسیع بیندیشن والله شرایطشون تغییر نمیکنه
منظورم این نیست که بایدن ناجی است یا بهتر هست اصلا سواد این تحلیل ندارم دلم هم نمیخواد تو این موضوع وارد بشم  
بحثم سر این ترامپ خودشیفته  است که حتی نمیخواست الان شکست را ببپذیره بابا خوب رای نیاوردی از قدرت دست بکش 
چهار سال پیش امد مانع ورود ما به امریکا شد
دقیقا در یک قدمی ویزای لاتاری امریکا بودیم  
بسیار عمیق دلهای زیادی شد من شاهد فرو ریختن خیلی ها بودم  اه زیادی بدرقه اش شد 
به خود ما لطمه و ضرر زیادی زد
به سختی از نو ساختیم با مشقت  بلند شدیم ولی ته دلمون تا به امروز امید بود چون پروندمون باز مونده و قاضی همون موقع ددلاین سی سپتامبر برای لاتاری ۲۰۱۷ برداشت با همگروهی هامون توی یه گروه در تلگرام از چهار سال پیش،تا به امروز منتظر نشستیم
این پرونده مراحل زیادی را طی کرد یک بار قاضی چاتگان به ضررمون رای داد وکیل ها شکایت کردند پرونده رفت دادگاه استیناف ،بعد استیناف گفت باید مجدد یک رای بهتری داده بشه
در اخر پرونده رسید دست همون قاضی چاتکان
هر مرحله ده ماه طول میکشید به همین سادگی که تعریف میکنم نبود ده ماه شد این چهارسال
بینمون حتی هم گروهی های بودند که با همون انتظار فوت کردند و از این دنیا رفتند .
تا دو ماه پیش که وکیلمون ( وکیل کل بچه های بازمانده لاتاری ۲۰۱۷) که هیمشه ،میگفت کور سو امیدی شاید باشه زیاد امیدی نیست
در اخرین ایمیل نوشت خبر خوب اینکه قاضی چاتکان از قضات دیگه پرسیده نظر شما راجب این پرونده چی هست قضات گفتند بهشون باید ویزا بدین .
و این نظر سنجی خیلی خوبه
هنوز چاتگان رای نداده و ما میخواستم رای را در شرایط بهتری بده
بایدن گفته بود من بیام اولین کاری که میکنم تراول بن را برمیدارم و کسانی که ویزا نشدن را ویزا میدم
نمیدونم واقعا در انتظار ما چه خواهد بود ایا درست خواهد شد یا خیر  
گرچه واقعا گرفتن ویزا امریکا یکی از بزرگترین ارزوهامون است اما باز هم میگم خدایا هرچه تو مصلحتت هست همان بشه من اصرار برای چیزی شاید نباید اتفاق بیفته
حتما در این توقف چهارساله ما هم یک خیریت و مصلحتی بود .
اینه که میگم ادم نمیدونه چه چیزی در آینده به انتظارش نشسته .‌ پس اگر غمی امد زود ردش کنید
شادی امد دل نبندین . زندگی میگذرد
بهترین ها در انتظارتون باشه .

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

یک ,رای ,پرونده ,قاضی ,هم ,باشه ,ریس جمهور ,ده ماه ,امریکا شد ,این پرونده ,اتفاق بیفته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی heallouibranas romsbilimpo آتلیه قصر کودک ( آمل ) تخصصی کودک، نوزاد و بارداری sandpratlitunb panvamulna نگین خبر Carman's notes Lynn's page leprifulso