محل تبلیغات شما
سلام به روی ماهتون آن هم بعد از مدت ها ان شاالله که خوبید 
اوقاتتون آرام و دلپذیر در این هوای سرد پاییزیی
یه عده مون هم که امروز شاهد ریزش برف بودیم
مثلا خودمون میزنیم به اون راه که حواسمون پرت بشه با این آش جدید افزایش بنزین چه تنش و بلوای برای مردم ایران ساختند کلا فضا پر آشوب شد
طلب خیر در روح جمعی برای مردم ایران و رفع ظلم ستیزی و ظلم پذیری
آیندگان حتما از عدم عدالت حاکمان ما و ستم های که در حقون شده قضاوت خواهند کرد
بگذریم .
خب مریم چه خبر ؟
سلامتی شما ، تلاش و تکاپو برای زندگی مثل قبل پابرجاست . چکاپهای امسالم شروع شده
تازه رفتم پیش دکتر کیانی نژاد که پیگیر جراحی صفرام بشم با معاینه گفتند اون فتقی که قبلا گفتم پاره است الان پارگیش شدیدتر شده و نیاز به جراحی داره باید براش اقدام کنیم
یک سری افتادگی ها هم در ناحیه شکمی تشخیص دادند اونم نیاز به جراحی داره
یعنی سه تا جراحی را باید انجام بدم و همگی به علت چسبندگی های شدید شکمی که از جراحی های قبلی ایجاد شده الان به صورت کاملا باز باید انجام میشه
خیلی خوشبخت و خوش شانس باشم دکتر بتونه با یک بیهوشی هرچند طولانی هر سه تا مورد با هم انجام بده
گفت به خاطر لیک دادن صفرا که احتمالش است اگر این اتفاق حین جراحی بیفته نمیتونیم جراحی های دیگه را ادامه بدیم باید سریعی جراحی صفرا را جمع کنیم چون برات خطرناکه ، اون ها را در نوبت های بعدی انجام میدیم
گفتم دکتر خواهشا کمک کنید من بتونم همه را در یک جراحی انجام بدم چون عمل هام باز انجام میشه از نظر دوره نقاهت ، درد و خونریزی و هرچیزی فکر کنید خیلی آزار دهنده است
گفت همه سعیم برات میکنم
بعد گفت من همیشه به عنوان یک بیمار فوق العاده و خاصم از شما همه جا میگم و به بیماران دیگرم روحیه میدم جداً شما فوق العاده ای
گفتم دکتر چقدر لطف ممنونم از انرژی که به من میدین سعی کنم طاقت بیارم و ادامه بدم
واقعیتش انگار دیگه هر سال این اتاق عمل رفتنه جزیی از روال شده
خندید و گفت چاره چیه شما از پس اینها هم برمیای

برام یک سری آزمایش های کامل خون و تومورمارکرها
سونو شکم و لگن
سونو تیروئید و .
نوشت که انجام بدم
همه اینها را امروز نوبت گرفتم روز سشنبه انجام بدم جوابش اماده شد براش میبرم بر اساس جواب ها اگر شرایط جراحی داشتم برام دستور جراحی و بستری را مینویسه که وقت عمل تعیین بشه

از طرفی باید پیگیر بیمه ام بشم ببینم چند درصد را ساپورت میکنه اونم خودش یک پروسه خاصیه که خدا نصیب نکنه مزخرف ترین بخش این مسیر است
کلی پول هرماه از میدی بیمه که در این شرایط تو را خوب ساپورت کنند متاسفانه بین بیمه ها و جراحان روابط خوبی برقرار نیست
متاسفانه الان دیگه نود درصد جراحان به خاطر بدقولی بیمه ها ، دیگه با بیمه عمل نمیکنند و میگن که بیمار هزینه را بده خودش شخصی بره درصدی که بیمه بهش میده را بعد عملش بگیره
که اونم من تجربه اش دارم هی باید بری و بیای تا چند ماه بعد بیمه از اینور و انور هزینه هات کم کنه یه درصدی بهت بده
دکتر کیانی نژاد جز این پزشکان نبود اما دو سال اخیر ایشون هم دیگه حوصله پروسه بیمه را نداره و به این ماجرا پیوسته و میگه با بیمه عمل نمیکنم
با تاسف بسیار زیاد ، باز این وسط متضرر اصلی بیمار هست که کسی فکر نمیکنه خب چگونه میشه که یک بیمار با این شرایط درمانی و معیشتی از کجا هزینه سنگین جراحی و بیمارستان را تامین کنه که بعد بخواد درصد خودش از بیمه بگیره
به هرحال من واقعا تو این تجربه مشکلات ، علاوه بر خودم ، فکر بیمارهای دیگه هم هستم که چه مشقت های را باید از ورود تا خروج از بیمارستان پشت سر بگذاریم
من که آدم رها و متوکلی هستم خیلی به بعدش فکر نمیکنم مرحله به مرحله میرم جلو ان شاالله کارها و جراحی ها بدون موانع و حاشیه های کمتز انجام پذیر و با گشایش کار انجام بشه
بابت همین هماهنگی ها دقیقا نمیدونم کی و چه موقع جراحی هام انجام میشه فقط میدونم تا پانزده آذر نیست
چون یک مقاله را که براش خیلی زحمت بسیار کشیده بودم در همایش بین المللی روانشناسی بالینی به عنوان سخنرانی پذیرفته شده و این همایش چهاردهم و پانزدهم آذر هست و باید این دو روز متوالی در همایش از صبح تا غروب شرکت کنم نمیخوام این فرصت و امتیاز از دست بدم
هر ماجرای بستری است بعد از این همایش اگر عمری باشه بهتره اتفاق بیفته
خلاصه من را خیلی جهت راحتی امورات درمانیم ، توان و صبوری ، این جراحی ها دعا کنید
برای حسن و باربد دعا کنید
حسن میگه هر چند وقت یک بار باید یک عالمه استرسه، انتظار اتاق عمل تا خوب شدن زخم هات را پشت سر بگذارم
بنده خدا راست میگه این و باربد هم این وسط خیلی اذیت میشند و استرس میکشند
منم میخندم میگم بی خیال بابا استرس چرا دیگه ؟ اینها هم میگذرند
اونم طبق معمول میگه پوست کلفت شدی برات اتاق عمل و جراحی عادی شده
میگم گزینه دیگری جز طبل بی عاری مگر هست

اگر قرار شد جراحی هام انجام بشه ، انجام کولونسکوپیم میگذارم بعد از جراحی هام

دکتر افشار فرد که جراحی مامو پلاستی را اسفند پارسال برام انجام داده بود بابت او زخمی که به سختی جوش خورد به خاطر ترمیم جای زخم نوبت داد گفت اخر بهمن ماه بیا مجدد این زخم ویزیتش کنم که تاریخ تعیین کنم و این ناحیه عمل را با سر کردن برات مجدد ترمیم پلاستیکش کنم .
فقط نگرانم ایا با سر کردن میتونم طاقت و دوام دردش را بیارم که این کار انجام بده
خلاصه این هم از برنامه های درمانیم و چکاپ های است که پیش رو دارم . حتما شما را از نتایج مطلع میکنم
از خدا میخوام هرگز تجربه مسیرهای درمانی و بیمارستانی را برای خودتون و عزیزانتون نداشته باشید
اگر هم درگیر این ماجراها هستید نگران نباشید از من با سابقه به شما وصیت که صبر و تحملش را هم خدا به شما میده ،فقط نهراسید و نلرزید تا از مسیر عبور کنید .

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

جراحی ,انجام ,هم ,های ,، ,یک ,انجام بدم ,اتاق عمل ,به خاطر ,بعد از ,انجام میشه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

torsticmere ایمان برتر awualecfe whiffgevertso wearslichmueripp epinazret وبلاگ استعدادهای پارسیان sautracerer plodaluarbrun روانشناسی , علوم تربیتی , کودکان کم توان ذهنی