محل تبلیغات شما
اینترنت را وصل کردند اما پشت این آزادی اینترنت که امروزه از واجبات زندگی اکثریت مردم هست
یک اندوه و انزجار عمیق نشسته
حال بد مردم را به وضوح میشه احساس کرد
چه لطماتی از نظر مالی و روانی به مردم زدند
چقدر افرادی که خارج نشین هستند و از خانواده ها شون دور هستند این روزها دچار بحران روانی شدند

آزاد شدن امروز اینترنت چه آزادی تلخیست .
در واقع حقت را گرفتند و الان بهت برگردونند
مرگ را دادن تا ملت به تب راضی بشند کلی از جوانها را در بند کشیدن و عده ای را کشتند بالاخره یک روز از خون این جوانها لاله می روید .
هیتلر ، صدام ، قذافی ، ابوبکر بغدادی رهبر داعش و.
همگی حس اینو داشتند که اب حیات خوردند و از لحاظ قدرت هیچ خطری تهدیدشون نمیکنه
بالاخره بغض و سکوت این رزوها، یک روز مثل آتشفشان شعله ور خواهد شد شعله های که با هیچ آبی خاموش نمیشود.
برای همگیمون قلبی آرام و صبر جلیلی از خدا آرزو میکنم. میدونم که چقدر از این روزها ملولید .
ناامید نباشید ، یک روز هم در خونه ما عروسی میشه . شک نکنید

امروز آزمایش هام و سونوگرافی را پیش دکتر کیانی نژاد بردم
آزمایش ها خدا را شکر همگی عالی و نرمال بود فقط خیلی جزیی کلسترولم بالا بود
تمام تومور مارکرها نتیجه اش عادی و رضایت بخش بود
از بابت نتیجه سونوگرافی و نبود سنگ صفرا دکتر بسیار خوشحال شد
گفت اون دوتا توده هم با توجه به نتیجه تومور مارکرها مطمئنا مورد خاصی نیست نگران نباش
موقع جراحی خارجشون میکنم که خیالت راحت بشه
گواهی و معرفی نامه جراحی فتق وخروج این توده ها و را نوشت که برای اقدامات مراحل بعدی تا بستری شدن استفاده کنم

خلاصه دیدین دوستانم ، چه خوب شد خودم کباب و هلاک نکردم که ای وای این توده ها از کجا آمدن و خیال بد نکردم
هیج چیز به اندازه رها بودن و در لحظه زندگی کردن ارمغان به آرامش نمیاره
به اندازه سرسوزنی ذهنم را درگیرش نکردم کاملا از سشنیه تا به امروز شنبه زندگی روتین و عادیم پشت سر گذاشتم
آشپزی کردم ، سرکار رفتم ، دور دور رفتیم ،
خریدهای مایحتاج خونه را انجام دادم
استاد عرفانمون را بعد از سه ماه دیدیم و درسمون را گرفتیم 
 جمعه خونه مادرشوهر رفتیم اونجا یک عالمه براشون انار دون کردم دوتا ظرف پیریکس بزرگ شد که بتونند زن و شوهر چیک تو چیک هرشب با سریال های ترکیشون انار خورن داشته باشند این کار براشون سخت بود خیلی خوشحال شدند 
آشپزخونشون حسابی تمیزکردم که به دلشون بچسبه  
این چند روز بیشتر قسمت های سریال مانکن با هم سه نفره دیدیم و.
از همه مهمتر ناخنم پنج شنبه بعد از ظهر رفتم اساسی قرتی کردم خخخخ اونم ژل لاک برق برقی، هی مبینم برق میزنه خوشم میاد

اخرش هم که دکتر شکر خدا گفت نگرانش نباشم مورد خاصی نیست
حتما باز هم منو خیلی دعا کنید بقیه مراحل بعدی را هم روان و پرتوان پشت سر بگذارم همانطور که گفتم اگر جراحی بخواد انجام بشه برای نیمه آذر به بعد بابتش اقدام میکنم که قبلش بتونم برای شرکت در همایش بین المللی روانشناسی بالینی و سخنرانی مقاله ام برسم تا امتیازش از دست ندم .

من برم برای آقایون کاپوچینو برای خودم شیر داغ کنم دور هم یک قسمت دیگه از سریال مانکن با هم ببینیم

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

هم ,، ,یک ,دکتر ,ها ,روز ,و از ,یک روز ,خاصی نیست ,مورد خاصی ,با هم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

~~فلسطین , ستاره ای که پیروز خواهد شد~~ ovniheri مـــایــ انیمهــ ورلــد Christopher's collection Doris's memory فروشگاه پوشاک جوانان 123 بازارتو یین یانگ ؛ مرجع دانلود اپلیکشن و بازی اندروید نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک panasonic teicatstisript